Den, který tak rychle uteče, zachytím na tisíce malých okamžiků, ve kterých se zastaví čas

Svatební fotografie

Váš velký den je poskládaný ze spousty momentů, které dohromady dávají kapitolu příběhu vaší lásky. Aby byl skutečně kompletní, věnuji vaší svatbě celý den. Tak, abych zachytila jemnou nervozitu během ranních příprav, ohromení ženicha při prvním pohledu na nevěstu i upřímnou radost hostů během svatebního veselí. Jedna část bez druhé by prostě nebyla kompletní. Proto žádné jiné varianty svatebního focení nenabízím.

Kudy vede cesta

I. rezervace termínu

Máte už konkrétní datum svatby? Napište mi, budu moc ráda, když budu mít volno. Snoubenci si mé služby rezervují nejčastěji rok dopředu, určitě neváhejte.

II. předsvatební focení

Naladit se na foťák, poznat jeden druhého. Před svatbou se potkáme na předsvatebním focení, ať sami zjistíte, že se není čeho bát. Ve svatební den už se pak budeme dobře znát. Já, vy i můj foťák.

III. váš velký den

Přípravy nevěsty, veselá parta okolo ženicha, první nervózní stisknutí ruky. Budu s vámi po celý den až do začátku večerní party, aby byl váš svatební příběh na fotkách kompletní.

IV. První vlaštovky

První náhledy Vám pošlu zpravidla do 14 dnů po svatbě. Můžete je použít na děkovnou kartičku pro vaše milé hosty nebo se jimi těšit a připomenout si čerstvé vzpomínky na váš velký společný den.

V. ONLINE GALERIE

Vaším svatebním dnem můžete krůček po krůčku brouzdat ve vaší vlastní online galerii. Tam a zpátky, zas a znovu. Přístup do ní ode mě dostanete přibližně do 4 týdnů po svatbě a najdete v ní fotky toho nejkrásnějšího svatebního páru - vás. Vím, že si je pro sebe dlouho nenecháte.

VI. fotky ke stažení

Svoji lásku si budete moct třeba vytapetovat - fotky v plné kvalitě ode mě dostanete totiž hned poté, co vám zpřístupním online galerii. Můžete si jich vytisknout jen pár, použít je do vaší svatební fotoknihy nebo je prostě vytisknout všechny a po večerech lepit do svatebního fotoalba a prožívat ty krásné okamžiky ještě jednou.

Časté otázky

Svatbu máme v Chebu, tedy úplně na opačném konci, než bydlíte, přijedete za námi?

Ano, za svatbami jezdím po celé České republice a nebráním se ani cestování do zahraničí. Napište a domluvíme se konkrétně. Za láskou se vyplatí cestovat.

Z jakých balíčků svatebního focení můžeme vybírat?

Protože věřím, že odvyprávět celý příběh mohu prostě a jednoduše jen tak, že a Vámi budu od prvních příprav až po začátek svatební párty, nabízím svým klientům pouze balíček celodenního focení. Právě proto, aby mi neutekl žádný z těch důležitých momentů, které dohromady poskládají celý váš velký den. Výjimku udělám mimo hlavní sezonu, ale stejně si myslím, že je nejlepší fotit prostě celý den, i když je v zimě kratší. :-)

Kdy dostaneme fotky?

První vlaštovky posílám hned pár dní po svatbě, abyste mohli čerstvě sdílet s rodinou a přáteli, dát vědět světu o tom, že jste se vzali na svém profilu… Všechny fotografie posílám do 4 týdnů od svatby. Fotky ode mě dostanete elektronicky - rychle, pohodlně a v nejlepší kvalitě.

Kdy vyrazíme na společné focení? Nezabijeme tím čas, který bychom měli trávit s hosty?  

Na společné focení volíme čas, kdy mají vaši hosté připravenou nějakou zábavu - degustaci nebo lenošení na zahradě po výborném obědě. Focení zabere maximálně hodinku, uvidíte, že si ani nestihnou všimnout, že jste pryč. Potom neodolám a vylákám vás ještě jednou - to, když se bude slunce chýlit k západu a bude to nejkrásnější světlo. A to už bude opravdu jen na moment.

Nikdy jsme nestáli před profesionálním fotografem, nebude to fiasko? 

Proto je tu předsvatební focení. :) A slibuji, že udělám všechno proto, abyste se už od začátku cítili uvolněně a pohodově.

svatební reference

Dokonale zachycuje atmosféru

Díky místu svatby jsem narazila na Páji krásné fotky, hned jsme se domluvily, komunikace byla rychlá. Pája za námi přijela do Prahy na předsvatební focení, na svatbě strávila hromadu času. Fotografií dodala dokonce více, než bylo slíbeno, jsou nádherné a dokonale zachycují atmosféru nejkrásnějšího dne našeho života. Nemohli jsme si vybrat lepšího fotografa.  


Karolína Sedláková

chcete mít

vlastní jedinečné fotky?

Moc ráda vám budu průvodcem. Vybereme spolu lokalitu, kde se cítíte dobře a bude vám to tam slušet. Najdeme společný termín, kdy dopadá měkké světlo. Potom už jen úsměv na rty a jdeme na to.

Další svatební příběhy

navštivte můj blog

Zimní svatba

Svatební editorial

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

soubor ke stažení zde