pavlína faragová

Obdivuji jedinečnost

Jmenuji se Pavlína a jsem fotografka. Focení mě naučilo vnímat křehkost bytí okolo sebe, měkké světlo západů slunce, nakažlivý smích lidí okolo. Jsem nenapravitelný optimista, který věří v to, že lidé v sobě pořád mají kousek dobra, ze kterého se zrcadlí vnitřní krása. Právě tu ve spojení s kouzlem okamžiku zachycuji ve svých fotkách.

Zaměřuji se na portrétní, brand, lifestyle a svatební fotografii. Jako je každý člověk jedinečný, je takové i každé focení se mnou. Fotím venku, na místech, která máte rádi, u vás doma, popř. v oblíbené kavárně  a nyní nově v našem Ateliéru 23, který se nachází v centru Znojma - www.23atelier.cz.
Mám ráda přirozenost, a tak si u focení budeme povídat, smát se, pít kávu/čaj, procházet se apod.

To, že mohu fotit, je můj splněný sen, snad nejpřirozenější věc, kterou mohu dělat. S láskou tak pod mýma rukama vznikají fotky, které mají ambici zachytit vaši nejčistší podobu a do kterých vkládám svůj veškerý um. A těší mě, když se vám líbí.

Miluji:

Život. Barvy. Vůně. Rozmanitost. Své úžasné děti a manžela.
Laskavé lidi. Černý humor. Dlouhé letní večery venku a pomalá zimní rána v peřinách.
Krásu - v lidech, v pohybu i v designu. Ve všem a ve všech.

nespočet

kurzů u zkušenějších kolegů

1000+

spokojených klientů

200+

vyfocených svateb

výstavy

3

dostanu se blízko

Díky vzájemné důvěře

Nejraději stojím za objektivem, ale ráda se zatoulám i před něj - ze zkušenosti tedy moc dobře vím, jak může být focení nepříjemné, když neplyne v souladu s vaší osobností. Když jste tlačeni do póz nebo nepřirozených situací. Právě proto dělám vše pro to, aby focení bylo zážitkem pro obě strany. Takovou milou schůzkou, během které si popovídáme a v dobrém naladění vznikne něco krásného. 

... se dostanu mnohem blíž

Když se nebojíte být sami sebou, otevřít se, popustit uzdu svým emocím a udělat i třeba něco bláznivého - právě v ten moment mohou vzniknout ty nejlepší fotky. Umím být tichým průvodcem i milým společníkem, který vás povzbudí a třeba i podnítí nějakou malou kulišárnu. Těší mě vaše radost ze vzniklých fotek a úplně nejvíc mě hřeje, když dostanu důvěru zaznamenat vaše životní okamžiky opakovaně.

Moje hodnoty

lidskost
vřelost
opravdovost

co dělám?

zachycuji příběhy lásky

Letmá pohlazení, okamžiky plné štěstí, lásku v její nejčistší podobě, hluboký všeříkající pohled. Jsem tam, kde čiší emoce,
kde se mi lidé otevřou, abych mohla odvyprávět jejich příběh pomocí fotek, díky kterým zůstávají okamžiky zachycené navždy.
Je to moje poslání, moje čistá radost.

Vzpomínky na nejkrásnější období.

Pavlínka je úžasná, talentovaná, příjemná, naprosto profesionální a kreativní fotografka.
Už jen její přátelská, otevřená osobnost udělá z každého focení prima zážitek. :) 
Každému její fotografické služby moc doporučuji.

Katerina Goode

Její fotky milujeme

Mít fotky, které nepůsobí uměle a „načančaně“, to bylo mé velké přání! (Neumíme se tvářit na povel.) Pája ho dokázala předčit o 100 % - je to totiž profesionál, který vás nenutí do žádných póz a zároveň dokonale zachytí sílu a krásu okamžiku. Její fotky milujeme, milý a lidský přístup je jen třešničkou na dortu. Těšíme se na další focení!

Nikola Pesau

Skvělé a originální nápady

Díky Pavči máme překrásnou památku na náš svatební den. Svým klidem a profesionalitou zvládla ukočírovat 100 svatebních hostů, kteří ji poslouchali na slovo. Navodila perfektní atmosféru, při které se všichni uvolnili. Pro fotky nevěsty a ženicha měla skvělé a originální nápady a zároveň svou milou povahou z focení udělala neuvěřitelně příjemný zážitek. Výsledné fotky jsou prostě kouzelné, jedinečné a dokonale vystihují krásné počasí i intenzivní emoce.

Moc děkujeme,
 D&L

Výsledky, které vás nadchnou

S Pavčou moc rádi spolupracujeme, naše nevěsty ji naprosto milují a výsledné fotky jsou skvostné. Pavčin styl se během let skvěle vytříbil a představuje tak neotřelý a nenucený přístup a výsledky, které vás nadchnou. Ověřeno desítkou nevěst.

Děkujeme,

weWedd

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

soubor ke stažení zde