Na okamžik zastavit čas, co tak rychle letí,
vaši lásku, štěstí

Rodinná a párová fotografie

Nakouknout pod pokličku vašeho rodinného soužití u vás doma nebo se s vámi vydat na procházku od oblíbené zmrzlinárny na nejlepší hřiště v okolí. Nebo prostě v tichosti pozorovat souznění mezi vámi tam, kde je vám spolu dobře. Odvyprávím kousek vašeho příběhu skrze fotku.

Kudy vede cesta

I. rezervace termínu

Napište mi a najdeme společně termín a místo focení. Pokud budete mít cestu do Znojma, půjde to rychleji. Pokud si budete přát fotit někde jinde, najdu nejbližší možnost, kdy vyrazit tím směrem třeba na výlet s mojí malou rodinou.

II. společné focení

Většinou spolu strávíme hodinu času. během které vyfotíme desítky i stovky snímků. Potkáme se tam, kde je vám dobře. U vás doma nebo venku, jednoduše tam, kde vám to vyhovuje.

III. vaše nové fotky

Přibližně za 3 dny ode mě dostanete náhledy vybraných fotek, které jsme spolu pořídili. Finální výběr je na vás - chci, abyste se sami sobě opravdu líbili. Ty vámi vybrané potom upravím a pošlu za dalších sedm dní. Barevné i černobílé.

Balíčky

10 fotek

Když si chcete pořídit pár krásných fotek pro radost, svoji nebo někoho blízkého. Deset fotek v barvě i černobílé bude zdobit váš profil i čestné místo u někoho, komu na vás opravdu záleží.


OBJEDNAT ZA 3500 KČ →

20 fotek

Když máte chuť vystřídat více míst, outfitů nebo je vás už víc a budeme tedy potřebovat pro každého více prostoru. Dostanete dvacet fotek v plné barvě i černobílé.


OBJEDNAT ZA 4500 KČ →

30 fotek

Toto je výborná varianta, pokud máte chuť zajít na více míst, která jsou pro vás důležitá. Vyhradím si pro vás více času, abychom pohodlně stihli zajít třeba na místo vašeho prvního rande, do vaší oblíbené kavárny i k vám domů, kde se možná cítíte nejvíc uvolněně. Vznikne tak krásný příběh, kterým se jako červená nit táhne vaše společná láska.OBJEDNAT ZA 5500 KČ →

Časté otázky

Co si máme vzít na sebe?

Cokoliv, v čem se cítíte dobře! Já jsem fanda minimalismu, líbí se mi neutrální, popř. zemité tóny, doplňky jako klobouky, rozevláté šaty, květina za ucho apod. :) V zimě zase zachumlávací svetry, šály, čepice. Vyhla bych se tričkům s nápisy, výrazným vzorům, velkým barevným rozdílům jako je například bílá a černá. Ale koneckonců je to o vás, co vám sedí, v čem se cítíte, to je důležité.

Stylizujete miminka do takových těch oblečků?

Stylizací se u mě nedočkáte. Fotím přirozeně - miminka nejraději u vás doma, kde je vám i miminku nejlépe. Ve vašem náručí, v ložnici na posteli. Na fotkách je pak nejen miminko, ale celá vaše nová rodinka spolu pohromadě.

Co když moje miminko často pláče? Půjde focení realizovat?

Určitě zvládneme focení i s nespokojeným miminkem. V průběhu focení můžete miminko nakojit, odpočinout si, netlačím na vás s časem, focení plyne tak, jak je potřeba. Budu jako myška, slibuji.

Kde budeme fotit?

Nejraději fotím venku. Od dubna do října to není problém, přes zimu vás ráda vyfotím u vás doma. Malá miminka samozřejmě vyfotím tam, kde se cítí nejlépe - v náručí maminky v bezpečí domova. Momentálně pracuji na minimalistickém ateliéru v centru Znojma, focení zde bude aktuální od jara 2022.

Partner se nerad fotí, přesvědčím ho nějak?

Nejsilnějším argumentem pro partnery, kteří se neradi fotí (co si budeme, jsou to skoro všichni:), je fakt, že focení netrvá hodiny. Základ stihneme klidně i během 20 minut, poté můžeme dofotit něco i bez partnera. Zkušenost je taková, že ti, kteří opravdu focení nesnáší, se ke mně rádi vrací, protože ví, že vás nebudu trápit a už vůbec ne dlouho a nebudu vás štelovat do nepřirozených póz. Nakonec pro vás všechny bude focení docela sranda a hezký zážitek.

Rodinná reference

Další focení už byla jasná volba

Pro první focení s Pájou, to svatební, jsme se rozhodli úplně automaticky, fotila v našem okolí a tak jsme znali její styl a líbila se nám její práce. Všechna další focení už byla jasná volba. I přesto, že nejsme zkušení modelové, focení vždy probíhalo v pohodové a uvolněné atmosféře. Padnou zábrany a ke stresu nebo křeči to má daleko. Z focení si vždycky odnášíme krásné fotky. To, že důležité OKAMŽIKY máme zvěčněné. No a pak taky s focením spojenou možnost fajn setkání, kdy si můžeme společně dát kafe nebo skleničku.

Markéta Vítková Žišková

chcete mít

vlastní láskyplné fotky?

Moc ráda vám budu průvodcem. Vybereme spolu lokalitu, kde se cítíte dobře a bude vám to tam slušet. Najdeme společný termín, kdy dopadá měkké světlo. Potom už jen úsměv na rty a jdeme na to.

Další příběhy lásky

navštivte můj blog

Gábi & Deniz

Střelecký ostrov

Káťa & Marek

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

soubor ke stažení zde