Zachytím vaší vnitřní krásu, jedinečnost
a opravdovost

Portrétní fotografie

Popovídat si, projít se městem, polenošit si v parku. Jen v příjemné atmosféře totiž mohou vzniknout jedinečné fotky vás. Křehké fotky vaší duše, obrázky vaší osobnosti. Pro radost sobě, někoho blízkého nebo pro profesní použití. Ráda vás poznám a s radostí zachytím.

Kudy vede cesta

I. rezervace termínu

Napište mi a najdeme společně termín a místo focení. Pokud budete mít cestu do Znojma, půjde to rychleji. Pokud si budete přát fotit někde jinde, najdu nejbližší možnost, kdy vyrazit tím směrem třeba na výlet s mojí malou rodinou.

II. společné focení

Většinou spolu strávíme hodinu času, během které vyfotíme desítky i stovky snímků. Jednoduše vyrazíme tam, kam nás nohy povedou. Máte na některé místo milou vzpomínku? Ta vykouzlí přesně ten neopakovatelný úsměv, který zachytím na vašem nenuceném portrétu.

III. vaše nové fotky

Přibližně za 3 dny ode mě dostanete náhledy vybraných fotek, které jsme spolu pořídili. Finální výběr je na vás - chci, abyste se sami sobě opravdu líbili. Ty vámi vybrané potom upravím a pošlu za dalších sedm dní. Barevné i černobílé.

Balíčky

10 fotek

Když si chcete pořídit pár krásných fotek pro radost, svoji nebo někoho blízkého. Deset fotek v barvě i černobílé bude zdobit váš profil i čestné místo u někoho, komu na vás opravdu záleží.


OBJEDNAT ZA 3500 KČ →

20 fotek

Pro pestřejší užití, profesní prezentaci nebo když máte chuť vystřídat více outfitů a situací a mít z jednoho focení více různorodých momentek. Dostanete dvacet fotek v plné barvě i černobílé.


OBJEDNAT ZA 4500 KČ →

30 fotek

Pro doplnění booku nebo prezentaci svého já, pro představení svých různých poloh nebo když chcete kombinovat serióznější profesní fotky a následně popustit své nespoutané já. Na třiceti fotkách v barvě i v černobílé dostane prostor každá vaše tvář.


OBJEDNAT ZA 5500 KČ →

Časté otázky

Nejsem modelka, je focení s vámi i pro mě?

Samozřejmě! Z 99 % fotím ženy i muže nemodelky / nemodely. Při focení vás navedu, poradím, nemusíte se bát, že vás nechám stát v tichu před objektivem a vy nebudete vědět, co se sebou. Má to být hlavně zábava a i pro vás co nejpřirozenější věc.

Co si mám vzít na sebe?

To, v čem se cítíte dobře, a co vám sluší. Nejlépe si vezměte i více variant oblečení, společně vybereme to pravé, ve kterém vyniknete a podtrhne vaši výjimečnost. Jsem fanda minimalismu, baví mě neutrální barvy, střihy, které nechají promluvit vaši osobnost. Na druhou stranu jsem ale i pro divočinu, záleží na typu focení. To samé platí pro doplňky, šperky.  

Ráda bych se nechala profesionálně učesat a nalíčit. Pomůžete mi s tím?

Ano a moc ráda. Ve Znojmě spolupracuji se šikovnou Marcelou Eller, vizážistkou a majitelkou obchůdku Ze Země. Vytvoří vám přirozené líčení, navíc za pomocí výhradně přírodních a vysoce kvalitních produktů.

Vystavíte si mě na na internetu?

Pokaždé, když chci sdílet na webu / svých sociálních sítích nějakou fotografii, konzultuji předem sdílení s vámi. Pokud se sdílením nesouhlasíte, plně to respektuji.

Jak dlouho budu čekat na fotky?

Po focení vám pošlu náhledy - cca 50 fotografií, ze kterých si ty finální k úpravě vyberete sami. Každý na sebe má jiné oko a já chci, abyste se sami sobě líbili na každé fotografii. Náhledy posílám cca 3 dny po focení, upravené fotografie obvykle do týdne od zaslání vašeho výběru. To vše rychle a pohodlně elektronicky.

Pokud fotky potřebuji na profesní použití, dostávám k nim od Vás i licenci?

Samozřejmě. Fotografie jsou vaše a můžete s nimi nakládat, jak potřebujete.

portrétní reference

Vytáhnout z vás vaše čaro

K foteniu s Pajou som sa dostala cez jej výstavu fotiek. Keď som ich uvidela, musela som ju kontaktovat. Zaujalo ma ako vie zachytit esenciu ženy a vytiahnuť z Vás vaše čaro. Pri fotení som sa cítila naprosto skvěle a určitě odporúčam Paju všetkým ženám, rodinám alebo komukoľvek, kto túži po krásnych spomienkach v podobe fotky. 

Michaela Karaková


chcete mít

vlastní jedinečné fotky?

Moc ráda vám budu průvodcem. Vybereme spolu lokalitu, kde se cítíte dobře a bude vám to tam slušet. Najdeme společný termín, kdy dopadá měkké světlo. Potom už jen úsměv na rty a jdeme na to.

Další příběhy jedinečné krásy

navštivte můj blog

Spřízněné duše

Střecha Lucerny

Adam Zvonař

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

soubor ke stažení zde