Autenticita a příběh,
se kterým se zákazník snadno ztotožní 

Brand fotografie

Jemná prezentace vaší značky v souladu s vaší filozofií je téma, které mě baví čím dál víc.
Ráda pomocí fotky vyprávím příběhy, které vaší značce dodávají autenticitu.  Vyfotím pro vás jemný portrét, lifestyle fotografii, která vypovídá o vás i o vaší značce nebo nafotím členy vašeho týmu.

Kudy vede cesta

I. společné seznámení

Prvním krůčkem ke spolupráci je nastínění vaší představy. Jaké fotky potřebujete, co konkrétně chcete fotit. Ideální je osobní nebo online schůzka. Čím konkrétněji mi svoji představu popíšete, tím snáze obě strany zjistíme, jestli nám to bude klapat a vytvoříme společně krásnou sérii fotografií, které vám budou sloužit.

II. domluva termínu

Shodli jsme se? Teď je na řadě hledání společného termínu a místa a také plánování scénáře focení. Jak fotky pojmeme a co budeme potřebovat. A v neposlední řadě - kolik lidí k tomu budeme potřebovat. Těšení může začít.

III. focení

Nezbývá, než plány převést ve skutečnost. Přípravy jsme nepodcenili, takže o hladký průběh nemusí být obavy. Věnuji vám tolik času, kolik budete potřebovat - na dokonalém výsledku i vaší spokojenosti mi opravdu záleží. Na následné zpracování fotek potřebuji určitou dobu, která závisí od množství fotek a případných specifických požadavcích - vždycky se ale řídím vašimi potřebami, které si odkomunikujeme dopředu.

Balíčky

Cena za Brand focení se odvíjí od individuálních přání klienta.

Časté otázky

Podle čeho si vybíráte spolupráci?

Jednoduše - když souzním. Vnímat filozofii značky, věřit produktu, rozumět si s klientem. To všechno jde na fotkách „cítit”. Fotit něco jen pro peníze nemá smysl - jiskru nebo pověstné „to ono” si prostě koupit nejde.

Fotíte fotky pro i klienty napříč konkurencí?

To se mi zatím nestalo. Oslovují mě klienti pokaždé z jiného oboru, proto mohu tvořit naprosto bez omezení a neustálých myšlenek na to, jestli jsem už něco podobného nefotila pro podobnou značku. Inspirace je tedy pořád dost.

Jak vytváříte scénář focení?

Vždy během dohody s klientem. Ideální je si prohlédnout předem produkty a prostory, kde se bude fotit, a podle toho společně vymyslet, jak focení pojmeme. Někdy do scénáře zasahuji méně - to když má klient velmi jasnou představu, někdy více. Nevadí mi to, umím se přizpůsobit. Koneckonců se realizuji samotným focením, tak to má být.

Jak řešíte styling na produktových fotkách?

Toto téma, pokud je potřeba, probereme důkladně na společné schůzce. Základní styling si umím zajistit sama s pomocí dodaných autentických dekorací, pro sofistikované aranže ráda využiji služby dekoratérky.

brand reference

Moc příjemně strávený čas

Pavlínu jsem si vybrala pro její schopnost zachytit emoce, ženskost a vnímání barev, což jsou důležité prvky mého brandu. Spolupráce byla vždy moc milá, přátelská a ochotná. Je to vždy moc příjemně strávený čas. 

Děkuji
Marcela Eller, Ze Země

chcete mít

vlastní fotky pro váš brand?

Moc ráda je pro vás vyfotím. Pomůžu vám doladit koncept přesně pro vaše potřeby nebo se jednoduše nechám vést vaší jasnou ideou. Výsledkem budou fotky, které odvypráví část příběhu vaší značky tak, aby se s ní vaši zákazníci ztotožnili.

Další příběhy značky

navštivte můj blog

Sophia's earings

Dolce Vita

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

Všechny možnosti focení na jednom místě

Portrétní focení, párové i rodinné. Svatební a brandové. Těmto odvětvím fotografie se s láskou věnuji. Nabízím různé balíčky - jejich kompletní přehled si můžete stáhnout tady.

PF

Web s láskou vytvořen od LUCIE S.  I  GDPR  I  SITE CREDIT

soubor ke stažení zde